Kultūros pasas

„Ilustruojame pasaką“

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Literatūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1.5 EUR
Paslauga vyksta tik kultūros įstaigoje: Kauno m. sav. Kaunas Rotušės a. 13 Kauno m. sav.
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Maironio lietuvių literatūros muziejus
vrs@maironiomuziejus.lt
8 37 206842
Aprašymas

Programos pradžioje ekskursijų vadovas visiems pristato lietuvių rašytoją Vytautą V. Landsbergį, perskaito jo pasaką „Bulvė generolė“. Vaikai suskirstomi grupelėmis, kurių kiekviena gauna skirtingą dėlionę. Jų užduotis – sudėti paveiksliukus ir atpažinti jau girdėtos pasakos personažus ar veiksmo scenas, pvz. bulvę generolę vardu Karolina, kopūstą Petrą-Povilą, kopūsto ir bulves vestuves, miegantį kopūstą Jurgį. Vėliau, pasirinkę piešimo techniką, mokiniai patys įsijaučia į iliustratoriaus vaidmenį ir piešią pasakos herojus ar labiausiai įsiminusią pasakos sceną. Savo įsivaizduojamus pasakos personažus dalyviai gali piešti guašu, akvarele, spalvotais pieštukais arba kreidelėmis, flomasteriais.
Tikslas – supažindinti su lietuvių vaikų rašytojais ir pasakos žanru, skatinti aktyvų klausymą ir vaizduotę.
Uždaviniai: 1. Sužinoti daugiau apie V. V. Landsbergį. 2. Kartu su ekskursijų vadovu perskaityti pasaką „Bulvė generolė“. 3. Žaidimo metu atpažinti pasakos personažus. 4. Diskusijos metu aptarti labiausiai patikusius personažus. 5. Sukurti iliustraciją pasakai – lavinti vaizduotę ir piešimo įgūdžius.
Metodai – aktyvus klausymasis, diskusija, dėlionė, kūrybinės dirbtuvės.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo (Koordinatorius). Norėdami sužinoti Koordinatoriaus kontaktus spauskite čia
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti

Grįžti