Edukacinė programa „Bitė ir žmogus“

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 2.5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.sirveta.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 20
Organizatorius
Sirvėtos regioninio parko direkcija
info@sirveta.lt
8 387 47524
Paslaugų teikėjo pastaba: Pasirinkus edukacinę programą "Bitė ir žmogus" siūlome susisiekti su Sirvėtos regioninio parko direkcija ir susitarti dėl Jūsų mokiniams priimtinesnės, įdomesnės edukacinės programos praktinės dalies (vaško plokštelių įdėjimas į rėmelius, žvakių liejimas, žvakių sukimas iš vaško plokštelių).
Aprašymas

"Bitė ir žmogus" - tai edukacinė programa mokiniams, kurios metu jie supažindinami su bitininkavimo tradicijomis, įvairiomis iki šių dienų naudojamomis priemonėmis, natūralaus vaško panaudojimo galimybėmis. Programos metu dalyviai išgirs pasakojimą apie žmogaus ir bitės ryšį, sužinos, kad bitės yra unikalus bendruomeninio gyvenimo pavyzdys gamtoje. Taip pat edukacinės programos dalyviai žiūrės filmuotą medžiagą apie bitininkavimo ypatumus. Antroje programos dalyje atliks praktines užduotis ir aplankys Liepų pavėsinę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti