Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Muzikinė pasaka „Žvėrių karnavalas“

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.saule.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 250
Organizatorius
Šiaulių koncertinė įstaiga „Saulė“
koncertineistaiga@saule.lt
+370 686 94222
Paslaugų teikėjo pastaba: Būtina tartis iš anksto.
Aprašymas

Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestras kartu su dviem aktoriais sukūrė muzikinę pasaką vaikams "Žvėrių karnavalas", pagal to paties pavadinimu sukurtą žinomo kompozitoriaus Kamilio Sen-Sanso muzikinį kūrinį. Tai yra net 14 trumpų pjesių pristatančių visą būrį gyvūnų, paukščių ir net žuvytes akvariume. Tarp muzikinių pjesių du žaismingi aktoriai bendraudami su vaikais kurs pasaką, kur vaikai turės atspėti kokius gyvūnus imituoja muzika, koks instrumentas geriausia atspindi konkretų gyvūną.Tokiu būdu vaikai dalyvaus procese patys kaip kūrėjai aptardami gyvūnų charakterius ir juos pristatančius instrumentus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti