Pamoka su kompozitoriumi / muzikologu / etnomuzikologu

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 7.5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.manonata.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
„Mano nata“
info@manonata.lt
+370 610 06936
Paslaugų teikėjo pastaba: Prieš rezervuojant renginį susisiekite su organizatoriais - suderinsime, koks lektorius galės vesti pamoką Jūsų pasirinktu laiku.
Aprašymas

Kokios mūzos lanko šiuolaikinį kompozitorių? Ką veikia muzikologas? O etnomuzikologas? Kokia yra šiuolaikinė muzika? Kam muzikoje reikalingas kompiuteris? Kaip kuriami audiovizualiniai kūriniai?
Į šiuos ir dar daug kitų klausimų atsakys ir įdomių istorijų papasakos kompozitoriai Feliksas Bajoras, Vytautas Barkauskas (jaun.), Algirdas Bružas, Vytautas V. Jurgutis, Jonas Jurkūnas, Vytautas Miškinis, Algirdas Klova, Rita Mačiliūnaitė, Sigitas Mickis, Giedrė Pauliukevičiūtė, Nijolė Sinkevičiūtė, Raminta Šerkšnytė, Laimis Vilkončius, Kristina Vasiliauskaitė; muzikologės Beata Bublinskienė, Gražina Daunoravičienė, Rūta Gaidamavičiūtė; etnomuzikologės Zita Kelmickaitė, Daiva Vyčinienė ar kiti pasirinkti Lietuvos kompozitorių sąjungos nariai, atvykę į Jūsų muzikos pamoką. Išgirsite profesionalius autentiškus pasakojimus, būsite įtraukti į kritinį mąstymą skatinančias diskusijas, klausite ir patys atsakinėsite į klausimus, išgirsite gyvai atliekamus ar iš įrašų transliuojamus muzikos kūrinius, pamatysite koncertų, muzikinių spektaklių vaizdo medžiagą.
Pamokų temos orientuojamos į Lietuvos šiuolaikinės muzikinės kultūros ir muzikinių profesijų pažinimą, jos dera prie muzikos bendrosios programos reikalavimų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti