Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacija KAUNE ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė, tarpusavio ryšiai, žmogaus veiklos įtaka gyvajai gamtai

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.zoopark.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Všį Zoopark
edukacija@zoopark.lt
+370 631 22224
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Islandijos pl. 32
Paslaugų teikėjo pastaba: DĖMESIO, nerandant jums tinkamo laiko apsilankymui, bei turint kitų klausimų, maloniai prašome skambinti nurodytu telefonu, arba rašyti elektroninę žinutę.
Aprašymas

Edukacijoje ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė, tarpusavio ryšiai, žmogaus veiklos įtaka gyvajai gamtai" mokiniai, pasitelkdami pagrindinius turimus pojūčius: matant, liečiant, klausant, ragaujant, uodžiant bei užduotis atlikdami savarankiškai, pajus glaudų ryšį su Kauno Zooparke gyvenančiais gyvūnais. Ieškodami atsakymų Lietuvos Raudonojoje knygoje, diskutuodami bei prisimindami sukauptus gamtamokslinius teorinius bei faktinius duomenis, atmintyje ieškodami žinių apie gilias lietuviškas tradicijas, tikėjimą ir papročius, diskutuos apie biologinės įvairovės ir ekosistemų atliekamų pagalbos funkcijų svarbą, bandant prisitaikyti prie klimato kaitos ir ją mažinti? Ar veikdami iš vien su mus supančia gamta, o ne prieš ją, gaunate įvairios naudos ir padedate išsaugoti mus supančią gyvąją gamtą? Ar pamenate kiek kartų gamtoje vyko ledynmečiai, ar pastebite visuotinio atšilimo požymius? Edukacijoje dalyvaujantys mokiniai turės galimybę prisiminti gamtos evoliuciją, suvokti, kad gamta yra žmonijos dalis ir kad kiekvienas esame atsakingas už tai, kokioje aplinkoje gyvename. Iš arčiau pažįstant gyvąją gamtą, neabejotinai stiprėja ryšys su ja, bei kyla noras ją saugoti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti