Džiazo pamoka visiems

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Performansas (tarpdisciplininis menas)
Skirta klasėms: 4-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 40 - 90
Organizatorius
VšĮ Projektų studija
info@projektustudija.lt
+370 683 12600
Paslaugų teikėjo pastaba: Džiazo pamoka – tai gyvai atliekamas koncertas su edukacineis elementais. Koncerte dalyvauka 3 muzikantai. Užsisakius mūsų edukacinę programą mes atvykstame pas Jus. Šiai edukacijei programai reikia projektoriaus ir ekrano. Puikiai tinka mokyklos aktų salė. Įgarsinimo aparatūrą atsivežame oatys.
Aprašymas

Kviečiame į nuotaikingą "džiazo pamoką". Tai interaktyvus džiazo koncertas, kurio metu ne tik klausysite energingos ir pakylėtos džiazo muzikos, bet ir išgirsite intriguojančią džiazo istoriją, sužinosite kur ir kaip gimė džiazas. Nukeliausite į 19 a. pabaigos New Orlean'ą, paklausysite regtime'o ir juodaodžių bažnytinių dainų. Po to mūsų lauks Chcago ir New York'as. Kartu su džiazo genijumi Armstrongu apsilankysite Harlemo džiazo klube, pasidairysite po Brodvėjaus teatrą, su Whitmen'o Jazz'o orkestu pakeliausite po Ameriką. Sužinosite kas yra svingas, kaip paploti džiazo ritmą, kaip išmokti improvizuoti. Patirsite neįtikėtinai daug naujų emocijų. Kartu su mumis Jūs tapsite ne tik džiazo žinovais, bet ir mylėtojais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti