Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

„Piešimas spalvotu smėliu“ – praktinis kūrybinis užsiėmimas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Janinos Monkutės-Marks muziejus
galerija@jmm-muziejus.lt
+370 638 41648
Aprašymas

Programa vykdoma Janinos Monkutės-Marks muziejaus ekspozicijų salėse, muziejaus įkūrėjos kūrinių apsuptyje, kurie nuteikia programos dalyvius pozityviai ir padeda atsiskleisti jų kūrybiškumui. Dalyviai trumpo video metu supažindinami su išeivės, muziejaus įkūrėjos Janinos Monkutės-Marks asmenybe, jos kūrybos keliu ir jos vardo muziejaus atsiradimo istorija. Didžiausias dėmesys skiriamas menininkės pop meno tapybos ekspozicijos aptarimui, kuri moksleivius įkvepia sukurti individualizuotus kūrinius piešimo spalvotu smėliu technika. Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai iš pradžių kuria būsimo darbo eskizus, labiausiai vykę eskizai perkeliami ant specialaus lipnaus popieriaus, vėliau piešinys išraižomas peiliuku ir atskiri plotai padengiami įvairių spalvų smėlio sluoksniu. Programos pabaigoje moksleiviai pristato savo kūrinius draugams, surengiama darbelių peržiūra-paroda. Sukurti darbai atitenka programos dalyviams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti