LEGO kūrybinė laboratorija: Išmanusis OZOBOT miestas

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Dizainas
Skirta klasėms: 2-8
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.misijasteam.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VŠĮ EDUPLIUS
eduplius@gmail.com
+370 671 76151
Paslaugų teikėjo pastaba: Būtumėm labai dėkingi, jeigu registruodami klases pasirinktumėte bent 2 užsiėmimus (Šiaulių mieste) ir 3 - jeigu edukacija vyktų ne Šiauliuose. Dėl norimos datos rašykite arba skambinkite. Pagarbiai Eduplius komanda
Aprašymas

LEGO Kūrybinė laboratorija: Išmanusis OZOBOT miestas Kas yra geras miestas? Kas jame turi būti? Kaip miesto valdžia nusprendžia kas yra būtina mieste? Kuo miestas skiriasi nuo kaimo vietovės? Kokias paslaugas savo gyventojams teikia miestas? Ar miestai keičiasi? Kokie buvo prieš 100 metų, kokie yra dabar ir kokiame mieste tu norėtum gyventi? Sukurk savo išmanųjį miestą su LEGO ir OZOBOT robotukais ir išbandyk miesto architekto profesiją. Šis užsiėmimas praplės vaikų kultūrinį sąmoningumą kartu lavins 21 amžiaus įgūdžius: bendradarbiavimas, komunikacija, kūrybingumas, kritinis mąstymas ir problemų sprendimas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti