Edukacija KAUNE ,,Smalsiojo keliautojo dienoraštis

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.zoopark.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Všį ,,Zoopark.lt“
edukacija@zoopark.lt
+370 631 22224
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Islandijos pl. 32
Paslaugų teikėjo pastaba: Džiaugiamės, kad susidomėjote šia edukacija. Jei kyla klausimų, ar nerandate jums tinkamo laiko, datos, prašome skambinti, arba rašyti elaišką ir mes viską suderinsime. Laukiame jūsų atvykstant.
Aprašymas

Australijoje, Rytų Indonezijoje, Papua Naujojoje Gvinėjoje, Naujojoje Kaledonijoje, Saliamono ir Vanuatu salose. Introdukuotos į Honkongą, Pertą (Australija) ir Aucklandą. Štai kur gyvena mūsų spalvingosios loriketos. Kalahario dykumoje, Botsvanoje, Namibijos dykumoje, Pietvakarių Angoloje galima sutikti gražuoles surikatas, pasistiebusias ant galinių kojyčių ir saugančias gentainius. Iš Pietų Amerikos laivais parplaukusios jūrų kiaulytės, kurios Lietuvoje ir pasaulyje tapo mielais naminiais augintiniais, dekoratyviniai triušiukai paplitę visame pasaulyje. Įspūdingieji Egiptiniai skraidantys šuniukai, kurie visai ne iš Egipto ir visai ne šuniukai, o tiesiog taip vadinami šikšnosparniai, paplitę Afrikoje į pietus nuo Sacharos ir Šiaurės Afrikoje, taip pat Turkijoje, Irane, Pakistane ir Kipre... Jie taip toli, šalis žemėlapyje rasti tikrai sudėtinga, o pamatyti šiuos ir dar daugelį kitų gyvūnų...labai paprasta. Tiesiog apsilankykite zoologijos sode ZOOPARK Kaune ir jūs smagiai pakeliausite po pasaulį bei pažinsite daugelį nuostabiųjų planetos gyventojų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti