Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Keliaujanti cirko laboratorija

Renginio informacija
Kategorijos: Cirkas
Skirta klasėms: 1-7
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 9 - 30
Organizatorius
P.Bagdono privati įmonė "Petro šou"
clownpetras@gmail.com
+370 699 42418
Paslaugų teikėjo pastaba: Pamokėlės pradžia turėtu sutapti su skambučiu į pamoką. Pamokėlė netelpa klasėje reikia erdvės (salė ar vestibiulis). Geriausias variantas: kelios klasės pažiūri cirko spektaklį "Kur išvažiavo cirkas? ", o po to ateina į cirko pamoką žongliravimo ir kitų cirko elementų.
Aprašymas

1. Įvadas 10 min. Teoriškai paaiškinama ir praktiškai pademonstruojema, kaip naudojema cirko įranga. 2. Praktika. Dalyviai suskirstomi į grupes. Kiekviena grupė gauna kitokią įrangą. Po dešimties minučių pagal komandą grupės pasikeičia vietomis, kad visi viską išbandytu. 3. Pabaiga. Aptarimas ir namų darbų uždavimas .

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti