Dėmesio! Sausio mėnesį vyksta sistemos atnaujinimo darbai, dėl Kultūros paso paslaugų užsakymo pradžios informuosime.

Susipažinimas su kultūros ir technikos paveldu Liubavo dvaro malūne

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.liubavas.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 40
Organizatorius
Viešoji įstaiga „Europos parkas“
muziejus@europosparkas.lt
8 5 2377077
Renginio adresai:
  • Vilniaus r. sav. Liubavas Malūno g. 25
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei nerandate tinkamo užsiėmimo laiko, datos ar nepakankamas vietų skaičius ar turite kitų klausimų, maloniai prašome susisiekti tel. 8 5 2377 077.
Aprašymas

Su muziejaus darbuotojo gido-edukatoriaus pagalba ekskursijos dalyviai susipažįsta su Liubavo dvaro malūnu - muziejumi. Susipažindami su Liubavo dvaro aplinka ir ekspozicija, jie daug sužino apie savo šalies istoriją, architektūrą, senąsias technologijas, atsinaujinančius energijos šaltinius. Liubavo dvaro malūne nusikeliame į laikmetį prieš šimtą metų, senovinį akmeninį malūno pastatą, kuriame esančios įvairios technologijos veikia net ir dabar. Didelę ir stebinančią malūno funkcijų įvairovę atskleidžia susipažinimas su senosiomis vandens malūno technologijomis. Naudojantis muziejaus terminalu, galima interaktyviai pažinti šimtametes technologijas. Užsiėmimo metu plečiamos žinios apie savo šalį, jos istoriją, daug sužinoma apie senąsias technologijas ir atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimą, apie nuo seno ypatingą svarbą turėjusius gamybinius procesus. Vieno seniausių Lietuvoje Liubavo dvaro, kurio pavadinimas siejamas su žodžiu „meilė“, istorija suteiks žinių ir apie čia gyvenusius valstybei svarbius asmenis.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vyksta Kultūros paso sistemos atnaujinimo darbai, paslaugų užsakyti negalima.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti