Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje

Tautosakos ir tradicijų teatro „Antis“ spektaklis „Baltas Vilkas“ pagal pasaką iš J. Basanavičiaus rinkinių

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 3-4
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: teatrasantis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 120 - 600
Organizatorius
VšĮ Tautosakos ir tradicijų teatras "Antis"
antisfolktheater@gmail.com
+370 684 10614
Paslaugų teikėjo pastaba: Prašome būtinai prieš žymėdami spektaklio datą iš anksto susisiekite tel. +370 684 10614. Vilniuje minimalus dalyvių skaičius – 60, Vilniaus rajone – 100, kitur Lietuvoje – 200. Maksimalus dalyvių kiekis priklauso nuo patalpų dydžio, srautų kiekio.
Aprašymas

Tautosakos ir tradicijų teatras "Antis" pristato pasakos iš J.Basanavičiaus rinkinių "Baltas Vilkas" interpretaciją. Tai – unikalus spektaklis, pastatytas pagal lietuvių liaudies pasaką iš J.Basanavičiaus rinkinių. Spektaklis skirtas 3-4 klasių mokiniams, padėsiantis giliau suprasti kūrinio reikšmę ir svarbą, tai bus pagalbinė priemonė vaikų ugdymui vykdant numatytą ugdymo programą. Propropasakėlė, vyriausioji visų liaudies pasakų žyniuonė, žiūrovus supažindins su keturiomis pasaulio stichijomis – vandeniu, ugnimi, žeme ir pragaru. Šios keturios stichijos, kurios buvo gyvenimo ir tikėjimo šaltinis senovės žmonėms, buvo mistinių pasakojimų ir stebuklingų pasakų kūrimo šaltinis. Todėl šis spektaklis – tai unikali galimybė paprastai ir žaismingai nukeliauti į pasakų karalystę. Tai – lyriška pasaka, apie tai, kaip pavydas pakeičia žmogiškąjį pavidalą, o meilė vėl jį sugrąžina.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti