Interaktyvus edukacinis spektaklis „Lėlių kambario istorija“

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 42 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 100
Organizatorius
Alytaus lėlių teatras "Aitvaras"
alytausleles@gmail.com
+370 698 13264
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu spektaklis vyksta kultūros įstaigoje tai žiūrovų skaičius neturi viršyti 90. Išvažiuojamuosiuose spektakliuose žiūrovų skaičius neribojamas. Kitais atvejais susisiekite su įstaigos renginių koordinatoriumi.
Aprašymas

Interaktyvus edukacinis spektaklis vaikams „Lėlių kambario istorija“ – tai teatrinis pasakojimas, arba istorija, apie vieną mažą mergaitę, papuolusią į pasaką, kur gyvena karaliai, princai, trys paršiukai ir daug kitų visiems gerai žinomų klasikinių pasakų personažų ir herojų. Tik tie pasakų herojai – skirtingomis lėlių technikomis sukurti (marionetės, gabitinės ir kt.). Vaikai bus supažindinami su jomis, bus įtraukiami į spektaklio kūrimo procesą. Kartu su aktoriais keliaus mišku ieškodami trijų paršelių namo, pabuvos karalystėje, turės galimybę paliesti vienokią ar kitokią lėlę, su ja vaidinti. Stebintys žiūrovai taip pat neliks be vaidmenų – jiems duosime daug pirštininių lėlių, su kuriomis galės vaidinti reikiamus mūsų istorijos siužetinių vingių personažus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti