Kultūros paso renginiai atšaukiami visam karantino laikotarpiui

Rankų šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras,Kita
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.budrugana.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Kitokio meno sąjunga
info@budrugana.lt
+370 655 98999
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius P. Vileišio g. 18/1-100
Paslaugų teikėjo pastaba: Rekomenduojame į kūrybines dirbtuves vykti mažesnėmis grupėmis pvz. jeigu klasėje mokosi 30 vaikų, atvykite 2 grupėmis po 15, taip kūrybinės dirbtuvės turės daugiau prasmės ir naudos. Dėl papildomų datų skambinti kontaktiniu telefonu
Aprašymas

Rankų šešėlių teatras Budrugana Lietuva, tai pirmasis ir vienintelis toks teatras Lietuvoje, kuris šios teatro technikos mokėsi Sakartvele, Tbilisyje, pas vieną žymiausių Sakartvelo aktorių, režisierių, rankų šešėlių technikos išradėją ir Budrugana Gagra teatro įkurėją Gela Kandelaki. Kūrybinės dirbtuvės vyks Budrugana Lietuva teatro patalpose, kuriose aktoriai kartu kuria, stato spektaklius ir repetuoja. Vaikai išgirs šio teatro susikūrimo istoriją, rankų šešėlių teatro technikos atsiradimą, priešistorę, bei plačiau sužinos apie visas kitas teatro formas ir jų galimybes. Po trumpo pristatymo vaikai išvys rankų šešėlių technikos pasirodymą, apie jį kartu su aktoriais pareflektuos ir tada atliks keletą teatro pratimų, kurie ugdo vaikų kūrybiškumą, dėmesingumą, susikoncentravimą, bei gebėjimą kurti čia ir dabar. O tada jau leisis į rankų šešėlių teatro technikos magiją, kurios dėka vaikai išmoks rankų pagalba sukurti įvairiausius pasakų personažus, ir grįžę į mokyklą galės patys kurti, ir išnaudoti juos spektaklių statymuose.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti