Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Ebru menas – tapymas ant vandens

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-9
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 20
Organizatorius
Šiaulių rajono savivadybės viešoji biblioteka
kultura@biblioteka.w3.lt
+370 615 60529
Renginio adresai:
  • Šiaulių m. sav. Šiauliai Aušros al. 21
Paslaugų teikėjo pastaba: Užsiėmimai vyksta pagal susitarimą visuose Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose, jų sąrašą matysite paspaudę nuorodą: http://biblioteka.w3.lt/category/filialai/
Aprašymas

Edukacinio užsiėmimo pradžioje edukatorius pristato Ebru meną - tapymą ant vandens, papasakoja apie jo ištakas, piešimo principus. Tapyba ant vandens yra atliekama tam skirtoje vonelėje – inde. Ebru teptuku, ant sutirštinto vandens, naudojant ebru gamtinius dažus, ištaškomas norimų spalvų fonas, kuris gaunasi panašus į marmuro raštą. Specialiomis lazdelėmis ir šukomis formuojami įvairiausi raštai ir ornamentai, o gautas piešinys nuo vandens perkeliamas ant ebru popieriaus ar kitų natūralių gaminių.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti