Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Edukacinė programa „Su kryžiumi ir kalaviju“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1.9 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vytauto Didžiojo karo muziejus
justas.motijauskas@kam.lt
8 37 320939
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas K. Donelaičio g. 64
Paslaugų teikėjo pastaba: Vytauto Didžiojo karo muziejus edukacinių paslaugų kol kas neatnaujimo. Kai bus priimtas sprendimas vykti edukacines programas, informuosime Jus. Ačiū už supratingumą.
Aprašymas

Nuožmūs ir karingi Kryžiuočių bei Kalavijuočių ordinai ilgus dešimtmečius kovodami su kryžiumi ir kalaviju rankose nedavė ramybės Pabaltyje gyvenusioms Baltų gentims. Suremti ginklus su šiais priešininkais ne kartą teko jau XIII a. viduryje įkurtai Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Įnirtingose kovose lietuviai ir žemaičiai pasiekė pergales prieš atėjūnus Saulės ir Durbės kautynėse, tačiau Kryžiuočių ordinas nebekėlė Lietuvai egzistencinės grėsmės tik po 1410 m. triuškinančio lietuvių ir lenkų laimėjimo Žalgirio mūšyje. Maga sužinoti daugiau apie šiuos svarbius viduramžių mūšius? Įdomu, kokie ginklai, kovos būdai ir manevrai buvo naudojami lietuvių bandant nugalėti priešą? Siūlome pajusti tikrą kovos dvasią ir sudalyvauti viduramžių mūšio inscenizacijoje, kurioje akis į akį galėsite susitikti su Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės kunigaikščiu Vytautu Didžiuoju ir ordino magistru Ulrichu fon Jungingenu, išbandyti įvairiausius ginklus ir kovos būdus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti