Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Tapk archeologu

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 20
Organizatorius
Alytaus kraštotyros muziejus
edukacija.alytus@gmail.com
+370 607 81825
Renginio adresai:
  • Alytaus m. sav. Alytus Jiezno g. 2
Aprašymas

Svajojantiems keliauti laiko mašina, šis užsiėmimas – svajonės išsipildymas. Tereikia atvykti į seniausius Alytaus miesto rūsius, kurie mena XVI amžių. Čia įrengta archeologijos ekspozicija paslaptingu pavadinimu „Kai sieloms neliko medžių“. Užsiėmimas „Tapk archeologu“ ne tik nukels prieš kelis tūkstantmečius, bet leis patirti ir archeologo darbo svarbą. Sužinosite, kokias vietas archeologai dažniausiai tyrinėja, kokias paslaptis ten galima atskleisti, susipažinsite, kas buvo rasta, tyrinėjant Dzirmiškių pilkapyną ir Alytaus kapinyną. Patys imsite archeologo darbo įrankius ir leisitės į kasinėjimo darbus! Jūsų rasti radiniai papasakos Pietų Lietuvoje gyvenusių žmonių istoriją. Kelsime klausimą, ką gi mes paliksime po savęs ateities archeologams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti