Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Medžiotojo Roko pasakojimai apie Rokiškio senovę

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 2-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 24
Organizatorius
Rokiškio krašto muziejus
edukacija@muziejus.rokiskyje.lt
+370 615 44586
Paslaugų teikėjo pastaba: PROGRAMA VYKSTA LAUKE IR VEDAMA TIK ESANT GERAM ORUI. Jei kalendoriuje nurodytas laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu dėl galimybės organizuoti programą Jums patogiu metu.
Aprašymas

Edukacijos „Medžiotojo Roko pasakojimai apie senovės Rokiškį“ metu susipažinsite su Aukštaitijos krašto archeologiniais radiniais, įvairių laikotarpių medžioklės trofėjais, lankų atsiradimo ir medžiojimo istorija; senovės lietuvių papročiais, susijusiais su mokymu, susikaupimu, pagarba ir medžiokle. Išbandysite šaudymo iš ilgojo ir mongoliško lankų technikas, rungsitės dėl šauniausio šaulio vardo. Šaudymas iš lanko yra sportas, paliekantis daug vietos juo užsiimantiesiems bendrauti, todėl naudojant šaudymo iš lanko treniruotes kaip įrankį, moksleiviai bus mokomi nebijoti bendrauti, sklandžiai reikšti savo mintis, išklausyti kitas nuomones ir jas vertinti. Edukacijos metu skatinama vartoti taisyklingą lietuvių kalbą. Kadangi tai yra individualus sportas, reikalaujantis savęs pažinimo, bus itin skatinamas moksleivių individualumas, tačiau grupinių užsiėmimų dėka nepamirštami ir komandinio darbo įgūdžiai. Mokant pažinti sudėtingus judesius, būtinus šaudant, bei patį šaudymo iš lanko inventorių, moksleiviai tobulins savo anatomijos, fizikos bei matematikos praktines žinias. Kadangi šaudymo iš lanko sporto rezultatai labai smarkiai priklauso nuo žmogaus psichologinio pasirengimo (net labiau nei nuo fizinio), moksleiviai bus skatinami išmokti labiau susikaupti, pažinti ir valdyti savo mintis ir emocijas. Moksleiviai gilins žinias apie Rokiškio krašto senovės istoriją, remiantis muziejaus ekspozicija: gentys, jų gyvenimo būdas, istoriniai įvykiai; bus mokomi saugaus elgesio instruktažo: kaip tinkamai elgtis šaudymo iš lanko užsiėmimų metu; susipažins su bazine šaudymo iš lanko technika: šaudymo iš lanko šūvio ciklu bei kiekvienu atskiru jo elementu, taip pat mokomi taisyklingai atlikti šaudymo iš lanko veiksmus; ugdys gebėjimą savarankiškai tobulinti šaudymo iš lanko ciklo elementus, spręsti iškilusias problemas. Tobulinamas bendras ir specialus fizinis bei psichologinis pasirengimas, koordinacija, jėga, ištvermė, gebėjimas susikaupti, užsibrėžto tikslo siekimas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti