Dėmesio! Iki birželio 15 d. 17 val. vyks paraiškų teikimas

Fotografija ir kraštotyra – kaip pagauti istoriją?

Renginio informacija
Kategorijos: Fotografija,Kita
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 25
Organizatorius
Ukmergės kraštotyros muziejus
ukmuziejus@gmail.com
+370 602 20227
Paslaugų teikėjo pastaba: DĖMESIO: Laiką ir trukmę galima koreguoti. Darant užsakymą prašome nurodyti mokinių amžių. Edukacija gali vykti bet kuriuo laiku, darbo metu. Prireiktus kito laiko - galima tartis. O trukmė gali būti nuo 45 min iki 2 val. ir ilgiau. Rekomenduojama trukmė: 1val 30min. Pasitarimui: 8 602 20227
Aprašymas

Kelionė per istorinę fotografiją, pokalbis ir užduotys. Šios edukacijos tikslas – padaryti įspūdį apie fotografijos kultūros platumą, bei teigiamas galimybes užfiksuojant savo krašto gyvenimą. Pagrindinės šios edukacijos dalis vyks skaidrių peržiūros būdų. 1. Vieta ir laikas. Žiūrėsime istorines Ukmergės krašto nuotraukas ir bandysime atspėti laikmetį bei vaizduojamą vietą. 2. Technologijos. Pažinsime platų fotografijos aparatų bei fotoprocesų technologijų pasaulį. Galėsime gyvai paliesti senovinę techniką bei pavartysi pavyzdines nuotraukas darytas senoviniais metodais. 3. Paskirtis ir poveikis. Aptarsime nuotraukų poveikio ir panaudojimo kraštotyrai, istorijai bei žmogaus gyvenimui galimybes. 4. Kūrybinė fotografija. Pažvelgsime į žaismingą ir netikėta kūrybinės fotografijos pasaulį. 5. Veikėjai ir veiksmas. Žiūrėsime pavyzdžius, kurie iliustruoja kaip stipriai fotografija gali perteikti žmonių gyvenimą, jų profesiją, veiką.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti