Kultūros paso renginiai atšaukiami visam karantino laikotarpiui

Grafika ant ratų

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
Meno ir edukacijos centras
menoedukacija@gmail.com
+370 671 26355
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl sistemoje pasitaikančių nesklandumų prieš registruojantis prašyčiau susiiekti nurodytu telefono numeriu.
Aprašymas

1–12 klasių moksleivius kviečiame išmėginti vieną seniausių Lietuvoje spaudos būdų – linoraižinį. Į jūsų mokyklą atsivešime kilnojamą spausdinimo mašiną, kurią naudodami vaikai atspausdins pačių sukurtus unikalius meno kūrinius. Tai – neįtikėtinai paprastas, pakankamai greitas ir saugus spaudos būdas, imliai pasiduodantis neįgudusiam naudotojui. Dėl to jį greitai perpranta ir puikiai įvaldo ne tik vyresnių, bet ir pradinių klasių moksleiviai. Tuo tarpu vyresnieji noriai imasi realizuoti sudėtingesnes formas ir idėjas – tam linoraižinys itin parankus. Nepriklausomai nuo amžiaus, linoraižinio technologija užburia netikėto rezultato žavesiu ir eksperimentavimo dvasia, moko kantrybės ir susikaupimo. Užsiėmimas vyksta interaktyviai, jau pradedant nuo užduoties/temos formulavimo, techninių sąlygų pristatymo, baigiant raižymu ir raižinio spausdinimu. Užsiėmimą vainikuoja improvizuota paroda, trumpas kūrinių pristatymas ir aptarimas, kurio metu vaikai pristato savo darbus, mokosi kultūringai diskutuoti ir aptarti bendraklasių kūrinius. Užsiėmimo temą galima iš anksto derinti, atsižvelgiant į metų laiką, kalendorines šventes, bendrojo ugdymo programą ar tarpdalykinę integraciją.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti