Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Spektaklis Mechaninė širdis

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 6-9
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 180 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 1 - 500
Organizatorius
Nacionalinis Kauno dramos teatras
fabrikas@dramosteatras.lt
+370 656 06966
Paslaugų teikėjo pastaba: Spektaklių datos nėra skelbiamos. Norėdami apsilankyti spektaklyje pagal Kultūros paso programą susisiekite nurodytais kontaktais.
Aprašymas

„Mechaninės širdies“ veiksmas prasideda Škotijos sostinėje Edinburge 1874 metais. Berniukas Džekas gimsta pačią šalčiausią pasaulio dieną, dėl to jo širdis sušąla į ledą ir nustoja plakusi. Gydytoja Madlena įsodina jam laikrodį su gegute, kuris berniukui turi atstoti tikrą širdį. Norėdamas išgyventi Džekas privalo laikytis trijų taisyklių: neliesti rodyklių, tramdyti pyktį, niekada, niekada, niekada neįsimylėti. Antraip širdies laikrodžio didžioji valandų rodyklė perskros odą, kaulai sutrupės, o mechaninė širdis vėl subyrės. Bet ar įmanoma suvaldyti jausmus? Tokį iššūkį sukelia susitikimas su gražuole dainininke Akasija. Kelionėje pas mylimąją jaunuolis atranda patį save ir sužino didžiąją tiesą. Šis spektaklis tai – fantastinė kelionė į meilės pasaulį, kuriame svarbiausia išmokti ne apsaugoti savo širdį, o išmokti ją atverti kitiems… 2016 m. Spektaklis "Mechaninė širdis" nominuotas Auksiniam scenos kryžiui už geriausią metų spektaklį vaikams ir jaunimui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti