Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Edukacinė programa „Lietuvos karys. Nuo senovės iki dabartinių laikų“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 1.9 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vytauto Didžiojo karo muziejus
justas.motijauskas@kam.lt
8 37 320939
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas K. Donelaičio g. 64
Paslaugų teikėjo pastaba: Vytauto Didžiojo karo muziejus edukacinių paslaugų kol kas neatnaujimo. Kai bus priimtas sprendimas vykti edukacines programas, informuosime Jus. Ačiū už supratingumą.
Aprašymas

Šios edukacinės programos dalyviai galės susipažinti su Lietuvos kario istorija bei jo naudota ekipuote ir ginkluote nuo 1253 m. iki šių dienų. Dalyviai galės paimti kalaviją, muškietą ar modernų ginklą į rankas ir susipažinti su šiais įvairių laikotarpių ginklais iš arčiau. O edukacinės programos pabaigoje pasitelkę strateginį stalo žaidimą – dalyviai mėgints nugalėti priešininko kariuomenę pritaikant įgytas žinias edukacinės programos metu.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti