Tapk tikru viduramžių miestiečiu!

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 6-10
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 16 - 30
Organizatorius
Gyvenimo ir tikėjimo institutas
info@perkunonamas.lt
+370 641 44614
Paslaugų teikėjo pastaba: Rezervuojant renginį pastabose/komentaruose prašome nurodyti kelintos klasės mokiniai dalyvaus užsiėmime.
Aprašymas

Edukacinė programa “Tapk tikru viduramžių miestiečiu!” Edukacijos tikslas: Susipažinus su viduramžių miestiečių privilegijomis ir pareigomis, praktiškai įsitikinti dviejų pagrindinių įsipareigojimų - solidarumo ir sąžiningumo svarba ir nauda bendruomenei. Kviečiame mokinius į 16 a. viduryje Kaunui vadovavusio burmistro Bernardo Bitnerio namus susipažinti su miestiečių gyvenimu 15 - 16 amžiuje. Sužinosite, kaip tuomet buvo tvarkomi miesto reikalai, kas galėjo tapti tikrais miestiečiais, kokiomis privilegijomis jie naudojosi ir ką privalėjo pažadėti priesaikoje miesto tarybai ir kitiems miestiečiams. Pamatysite kokius namus turtingi miestiečiai statydinosi, taip pat sudalyvausite smagiame simuliaciniame žaidime “Investuok riešutus”, kuris padės atskleisti vieną pagrindinių kiekvieno kolektyvo, o ir kiekvieno miesto sėkmingo gyvavimo sąlygų – aktyvaus kiekvieno jos nario įsitraukimo į bendrus mainus svarbą. Žaisime, po to aptarsime žaidimo metu įgytą patirtį. Naujas įžvalgas susiesime su mūsų aplinkoje vykstančiais įvykiais, jas bus galima pritaikyti realiame gyvenime.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti