Simbolių kalba (išvažiuojamoji edukacija)

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
vaiklit@plunge.rvb.lt
+370 611 36976
Paslaugų teikėjo pastaba: Galima keisti edukacijos dieną ir laiką pasiskambinus tel. 8 611 36976. Galime atvykti į mokyklą Plungės rajone.
Aprašymas

Edukacijoje „Simbolių kalba“ Mokiniai supažindinami su dažniausiai sutinkamais baltų ir kitų tautų simboliais. Edukacijos lankytojai atlieka praktinę užduotį – individualiai, poromis arba 3–4 žmonių grupėmis kuria vieno iš keturių pasaulio elementų (stichijų) simbolį. Po to – pristato piešinį klasės draugams. Jų užduotis – atpažinti, kokia stichija perteikiama sukurtu piešiniu. Renginio vedėjai moksleiviams papasakoja apie monogramų, herbų kūrimo tradicijas. Įgytas žinias mokiniai pritaiko praktiškai – sukuria savo monogramą arba šeimos ar giminės herbą. Sukurtas simbolis, monograma ar herbas perpiešiamas ant ženkliuko formos ir pasigaminamas 32 mm ar 58 mm skersmens ženkliukas. Užsiėmimo pabaigoje trumpam pristatoma mokinių sukurtų ženkliukų ekspozicija, vyksta įgytų žinių aptarimas. P. s. Vedėjai su edukacija gali atvykti į Plungės rajono mokyklas. Išvažiuojamąsias edukacijas derinti tel. 8 611 36976 (Kristina).

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti