Atnaujink mane

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Kita
Skirta klasėms: 5-10
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.amb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 15
Organizatorius
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
ugnius.raugalas@amb.lt
8 5 2613709
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacijos dalyviai turi patys su savimi turėti nebenaudojamą ar menkai suteptą, įplyšusį drabužį arba kokį kitą daiktą iš MEDVILNĖS pluošto, kurį užsiėmimo metu termo preso pagalba dokoruosime spalvotomis dekoracijomis.
Aprašymas

Šiandien tavo asmeninis pasirinkimas mažiau vartoti keičia mūsų visų rytojų. Daug išmetamų daiktų gali pratęsti savo gyvavimą. Palaidinė su dėme gali būti prikelta naujam gyvenimui ir sulaukti daugiau komplimentų nei tik ką nuo spindinčios vitrinos nužengęs gaminys. Tam reikia šiek tiek kūrybiškumo ir, žinoma, priemonių tam įgyvendinti. Naudodami modernią šiluminio preso technologiją ir spalvotas aplikacijas, kartu prikelsime pabodusią, o gal suteptą mylimą palaidinę ar kitus medvilninius gaminius naujam gyvenimui. Užsiėmimo trukmė – 90 minučių. Jo metu diskutuosime apie vartojimo kultūrą ir apie kiekvieno asmens sąmoningumo reikšmę mūsų aplinkai. Kūrybinių dirbtuvių metu iš termo-plėvelės kursime aplikacijas, kurios šiluminiu presu perkeliamos ant audinio, ir prikelsime naujam gyvenimui palaidines ar kitus medvilninius gaminius.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti