Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Ką byloja herbai

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Trakų istorijos muziejus
gidai@trakaimuziejus.lt
8 528 53946
Renginio adresai:
  • Trakų r. sav. Trakai Karaimų g. 43C
Aprašymas

Užsiėmimai vyksta Trakų Salos pilies gynybinėje vartų bokšto pastogėje įrengtoje edukacinėje klasėje. Pasitelkiant tikslingai atrinktą, informatyvią vaizdinę medžiagą, užsiėmimo dalyviai supažindinami su heraldikos pagrindais. Mokiniai sužino, kada ir kodėl atsirado herbai, kas yra herbas, kokios pagrindinės spalvos ir metalai naudojami jį sudarant, kaip dalinamas herbo skydas ir ką reiškia įvairios jame pavaizduotos figūros. Pagal herbo skydo formą išmokstama atpažinti herbo sudarymo laikotarpį. Pristatomi LDK heraldiniai simboliai, Vytis. Vėliau, pasinaudodami įgytomis žiniomis ir jas įtvirtindami, patys sudaro savo asmeninį, giminės ar klasės herbą (galimi variantai), gali trumpai jį pristatyti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti