Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Žirgas mitologijoje

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Klubas "Ašvienių fanai"
eglejov@gmail.com
+370 614 19339
Aprašymas

Paslauga vyks buvusiose Užpalių dvaro arklidėse. Lankydami tapybos, 100 abrūsų, piliakalnių menes, mergelių kamarą, pokario laikotarpio klasę, buvusį Užpalių viršaičio darbo kabinetą, per kūrybingumą skatinančias veiklas (žaidimai, piešimas, pamokos rekonstrukcija ir pan.) analizuodami tautosakoje apibūdinamas žirgo savybes vaikai susipažins su mitologiniais elementais sakmėse, pasakose, žaidimuose, poezijoje. Skatinant smalsumą čia ir dabar, aktyvesnieji ar pastabesni dalyviai gaus pasagas iš kurių užsiėmimo pabaigoje sudėlios Pegasą (žvaigždyną). Šiltuoju metu laiku dalis užsiėmimų vyks ne tik patalpose, bet ir buvusių arklidžių kieme. Papildoma informacija: https://youtu.be/4WAJTcWCvpQ

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti