Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Kapitonas Lietuva

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
VšĮ "Paslaugos gamtai"
paslaugosgamtai@gmail.com
+370 639 51319
Paslaugų teikėjo pastaba: Daugiau informacijos: http://www.paslaugosgamtai.lt/kulturos-pasas/
Aprašymas

Pagrindinis šios kultūrinės edukacijos šūkis „Kapitonas yra kiekviename. Drįsk leisti jam veikti!“. Tai užsiėmimas, kurio metu žaliu superherojaus kostiumu su Vyčio atvaizdu ant krūtinės pasipuošęs žinomas žmogus – grupės „G&G Sindikatas“ lyderis, Lietuvos kariuomenės ambasadorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras sužadins kapitoną kiekviename. Kapitonas Lietuva – tai kovotojas už gėrį ir lygybę, prieš blogį ir neapykantą. Kalbėsime, diskutuosime apie kiekvieną iš mūsų: apie tai, kaip svarbu gyventi gyvenimą tokį, kokį pats nori; apie požiūrį į savo valstybę, aplinką ir jo pokytį; apie kultūrinį gyvenimą, jo kokybę ir visuomeniškumą. Šis kultūrinės edukacijos užsiėmimas net tik padės atsakyti į mokiniams rūpinus kausimus, bet ir paskatins išdrįsti veikti. Už viską esame atsakingi patys ir tai, kuo tapsime, priklauso nuo mūsų pačių.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti