Kultūros paso renginiai atšaukiami visam karantino laikotarpiui

Sūrio kelias

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 50
Organizatorius
Rokiškio krašto muziejus
edukacija@muziejus.rokiskyje.lt
+370 615 44586
Renginio adresai:
  • Rokiškio r. sav. Rokiškis Tyzenhauzų g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: Atkreipkite dėmesį, jog ši programa skirta 5-12 klasėms. Norėdami užsakyti programą 1-4 klasėms, rinkitės kitą to paties pavadinimo programą iš Rokiškio krašto muziejaus siūlomų programų sąrašo. Jei kalendoriuje nurodytas laikas Jums netinka, kviečiame susisiekti ir suderinti laiką individualiai.
Aprašymas

Edukacinio užsiėmimo metu sužinosite apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, pamatysite etnografinius pieno rauginimo, sviesto mušimo ir kitus etnografinius indus, ragausite sūrius, gaminamus AB „Rokiškio sūris“ prie šventiškai papuošto stalo. 10 minučių edukacinis filmas jums padės geriau pažinti šiuolaikinius sūrio gaminimo būdus. Po degustacijos moksleiviai pasiners į klausimų ir atsakymų lietų, bus menamos mįslės, dalijimasi nuomone apie ragautus sūrius,, kuriamas žemėlapis sūrio raidos ir ,,vartome" senąsias tarpukario Lietuvos pieninkystės reklamas, balsavimo būdu renkamas labiausiai patikęs sūris. Aktyviausi dalyviai bus apdovanoti prizais. Edukacijos metu bus praplėstos moksleivių etnografinės ir kultūrinės žinios, supažindinta su pieno produktų pasauliu, įgauta naujos patirties, geros emocijos, kartu reflektuosime ką naujo sužinojome apie sūrį ir jo gamybos tradicijas ir receptūrą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti