„Lituanica“. Skrydis per Atlantą

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 3-5
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Plačiau: www.giliukolab.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
„Giliuko“ laboratorija
giliukolab@gmail.com
+370 606 39186
Paslaugų teikėjo pastaba: Mažiausias pamokų skaičius - 2 pamokos vienoje mokykloje. Kiekviena edukacija derinama individualiai: data, pamokų pradžios laikas, tad prieš rezervuojant laiką, būtina susisiekti telefonu.
Aprašymas

Lietuvių Stepono Dariaus ir Stasio Girėno valdomas eksperimentinis lėktuvas, sėkmingai perskrido Atlanto vandenyną ir neaiškiomis aplinkybėmis sudužo. Edukacijos metu mokiniai sužinos, kaip atrodė pirmieji lėktuvai. Plačiau panagrinės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį ir jų lėktuvą „Lituanica“. Bus ugdomos techninės, kūrybinės ir meninės kompetencijos, nes užsiėmimo metu mokiniai pagamins šviečiantį medinį lėktuvėlio modelį. Pažintinė dalis: teorinės dalies metu mokiniams bus parodyta vaizdinė medžiaga apie lėktuvą „Lituanica“ ir Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį. Lėktuvas „Lituanica“ bus palygintas su kitais to laikmečio lėktuvais. Pateiktos interaktyvios kritinio mąstymo užduotys ir klausimai. Kūrybinė veikla: iš medinių lazdelių sukonstruos lėktuvo modelį, dekoruos jį spalvingomis juostelėmis ir blizgučiais. Praktinė mokslinė veikla: sukurtame lėktuvo modelyje sujungs elektros grandinę, taip kad ji veiktų ir įsižiebtų LED lemputė. Tikslas - susipažinti su lėktuvų atsiradimo istorija ir raida. Sužinoti apie Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlantą ir jų lėktuvą „Lituanica“. Uždaviniai: 1. Ugdyti techninius, konstrukcinius, kūrybinius ir meninius įgūdžius, bei gilintis į istorijos, fizikos kultūros pažinimą. 2. Padėti mokiniams suprasti, kaip vyko technikos kultūros pažanga. 3. Ugdyti kultūrinį sąmoningumą ir puoselėti Lietuvos istorijos vertybes. 4. Sujungti elektros grandinę ir sukurti šviečiantį lėktuvėlio modelį. Metodai: demonstravimas, pasakojimas, individuali pagalba, minčių šturmas. Priemonės: spalvotos juostelės, blizgučiai, LED lemputė, elektrai laidi juostelė, baterija, karšti klijai, medinės lazdelės, medinis segtukas. Rezultatai: kiekvienas vaikas pasigamins šviečiantį lėktuvėlio modelį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti