Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje

Senųjų odinių dirbinių edukacija

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Arūnas Puškorius
edita@pamegincius.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Atvykstame į Jūsų mokyklą. Susisiekite telefonu ir suderinsime laiką: 865619583. Svarbu: pasiruošimas edukacinei veiklai reikalauja didelių laiko bei medžiagų sąnaudų, todėl vieno atvykimo metu pageidautume ne mažiau 3 edukacijų, už Vilniaus ribų - 4, 5 edukacijų (minimalus vaikų skaičius -100).
Aprašymas

Edukacinis užsiėmimas skirtas senojo Lietuvos amato (XIII-XVIII a.) - odininkystės ir senųjų odinių dirbinių produkcijos - pažinimui. Trumpos paskaitos metu supažindinama su odininkystės ir odinių dirbinių įvairove remiantis archeologiniais ir istoriniais duomenimis. Paskaitos metu naudojama vaizdo prezentacija ekrane bei gausi įvairių laikotarpių archeologinių radinių rekonstrukcijų kolekcija. Pamokos metu bus galima išmėginti įvairių odinių dirbinių rekonstrukcijas. Moksleiviai taip pat išmoks atkurtos viduramžinės arba renesansinės (pasirinktinai) odos pynimo technikos. Pagamins įvairiaspalvę odinę "Draugystės apyrankę", kuria apsikeis su savo klasioku (-e).

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti