DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Edukacinė programa ir spektaklis „Šaltoji širdis“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 70 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 100 - 200
Organizatorius
VšĮ "Taško" teatras
solveigarek@yahoo.com
+370 620 30631
Renginio adresai:
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda K. Donelaičio a. 4
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda Bangų g. 5A
  • Kauno m. sav. Kaunas Kęstučio g. 74A
  • Panevėžio m. sav. Panevėžys Vasario 16-osios g. 19
Aprašymas

„Šaltoji širdis“ - tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą Švarcvaldo miestą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite tuo, ką ten pamatysite.. Nors tai ir siaubo spektaklis, pažadame, kad baisu nebus! Tai ryškus, interaktyvus ir spalvingas reginys, tinkantis vaikams nuo 5 iki 95 metų. Spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika. Po spektaklio vyks diskusija-žaidimas su jaunaisias žiūrovais, kalbama apie spektaklį, jo kūrimo procesą. Esant galimybei su mokiniais žaidžiami žaidimai, ugdantys kūrybiškumą, teatrališkumą, muzikalumą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti