Keramikos edukacinė programa, Vilniuje

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.adistudija.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 25
Organizatorius
MB Audronės dizaino inovacijų studija (ADI Keramikos studija)
adi.studija@gmail.com
+370 653 14549
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Algirdo g. 35
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl papildomo edukacinių užsiėmimo laiko skambinti telefonu+370 653 14549 Keramikos edukacinių programų temos: Pelėdžiukas; Virvelinė keramika; Raštuotasis dubenėlis; Lotoso žiedas; Mano Kalėdinis žaisliukas; Kalėdinė dekoracija; Mano medalis Lietuvai Ir kt.
Aprašymas

Kiekvienas vaikas yra originalus kūrėjas, o vienas iš būdų išlaisvinti savo kūrybines galias – lipdymas iš molio. Šis senovę menantis keramikos amatas yra puikus būdas vaiko saviraiškai atsiskleisti. Keramikos užsiėmimų metu skatinama mokinio fantazija, lavinami lytėjimo ir regėjimo pojūčiai, pastabumas, plėtojamas gebėjimas realizuoti savo idėjas, analizuoti ir kūrybingai veikti. Keramikos užsiėmimai ugdo mokinių gebėjimą geriau atskleisti savo jausmus, emocijas, fantazijas, padeda atsipalaiduoti. Net ir mažiausi mūsų dalyviai puikiai sukoncentruoja dėmesį ir sukuria originalius, darbelius. Edukacinės programos metu susipažinsime su keramikos istorija, amatu, molio rūšimis, naudojamais įrankiais, glazūromis, sužinosime kaip vyksta visas keramikos kūrinio atsiradimo procesas (nuo mažo šlapio molio gabalėlio iki žėrinčio spalvomis keramikos kūrinio). Ir, žinoma, patys išmoksime pasigaminti keramikinį gaminį. Visi kūrybiniai darbai po pirmojo degimo atiduodami mokiniams. Kiekvienai amžiaus grupei, atsižvelgiant į turimus mokinio įgūdžius ir galimybes, pritaikomas programos sudėtingumas. Edukacinės programos metu lipdoma pagal iš anksto pasirinktą temą. Programos vedamos lietuvių, anglų kalbomis.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti