Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Kūrybinės piešimo dirbtuvės „Knygos menas“

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 50 min.
Plačiau: knyga.kvb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 24
Organizatorius
Kauno apskrities viešoji biblioteka
seni_reti@kvb.lt
8 37 324376
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas K. Donelaičio g. 8
Aprašymas

Edukacinio užsiėmimo dalyviai susipažįsta su knygos istorija, gali pamatyti pirmųjų spausdintų knygų (inkunabulų) originalus, kuriems daugiau nei 500 metų. Daugiausiai dėmesio skiriama senųjų knygų puošybai – mokiniai sužino apie inicialinę raidę, kaip apie vieną iš knygos dekoravimo elementų, pamato jos pavyzdžius iš viduramžių knygų. Praktinio užsiėmimo metu naudojamos pagrindinės tapybos ir piešimo priemonės, kuriomis mokiniai patys kuria savo inicialinę raidę. Sukurti individualūs darbai atitenka mokiniams kaip atsiminimas iš įvykusios edukacijos. Šios edukacijos metu, suteikiant dalyviams saviraiškos laisvę ir galimybę interpretuoti gautą informaciją, lavinama mokinių vaizduotė, kūrybinis mąstymas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti