Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

„Bitute pilkoji“

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
Ukmergės kultūros centras
d.stimburiene@gmail.com
+370 646 91930
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Deltuva Vytauto g. 30
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu dėl galimybės suderinti kitą Jums patogesnį laiką individualiai.
Aprašymas

Edukacijos tikslas – supažindinti mokinius su senosios bitininkystės tradicijomis, bičių gyvenimo, produktų, jų naudos ir pritaikymo ypatumais. Edukacija prasideda nuo pasakojimo, kaip Deltuvos miestelis yra susijęs su bitininkyste ir žinoma lietuvių rašytoja, filantrope Gabriele Petkevičaite-Bite. Vaikams pristatoma lietuvių tautosaka, susijusi su bitėmis, medumi, ir bitininkystės papročiai. Edukacijos metu iš gryno bičių vaško senoviniu būdu – ant dagčio – liejamos žvakės. Vaikai patys turi galimybę paliesti, pauostyti, net paragauti tikrų bičių produktų, prisidėti prie žvakių liejimo proceso. Edukacijos pabaigoje nulietos žvakės gražiai supakuojamos į lininį audinį ir padovanojamos dalyviams. Edukacijos metu žaidžiami lietuvių liaudies žaidimai, rateliai. Siekiama, kad dalyviai susipažintų su lietuvių tradiciniais amatais, senaisiais papročiais, pamiltų juos ir puoselėtų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti