„Bitute pilkoji“

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
Ukmergės kultūros centras
d.stimburiene@gmail.com
+370 646 91930
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Deltuva Vytauto g. 30
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis telefonu tel. 864691930. Galime atvykti į Ukmergės miesto mokyklas.
Aprašymas

Edukacijos tikslas – supažindinti mokinius su senosios bitininkystės tradicijomis, bičių gyvenimo, produktų, jų naudos ir pritaikymo ypatumais. Edukacija prasideda nuo pasakojimo, kaip Deltuvos miestelis yra susijęs su bitininkyste ir žinoma lietuvių rašytoja, filantrope Gabriele Petkevičaite-Bite. Vaikams pristatoma lietuvių tautosaka, susijusi su bitėmis, medumi, ir bitininkystės papročiai. Edukacijos metu iš gryno bičių vaško senoviniu būdu – ant dagčio – liejamos žvakės. Vaikai patys turi galimybę paliesti, pauostyti, net paragauti tikrų bičių produktų, prisidėti prie žvakių liejimo proceso. Edukacijos pabaigoje nulietos žvakės gražiai supakuojamos į lininį audinį ir padovanojamos dalyviams. Edukacijos metu žaidžiami lietuvių liaudies žaidimai, rateliai. Siekiama, kad dalyviai susipažintų su lietuvių tradiciniais amatais, senaisiais papročiais, pamiltų juos ir puoselėtų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti