Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Kūrybinės dirbtuvės „Tapyba ant akmenukų“

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 2-5
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.lnb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 26
Organizatorius
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
grupems@lnb.lt
8 5 2398561
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Gedimino pr. 51
Aprašymas

Tapyba ant akmenukų yra susikaupimo ir kūrybiškumo reikalaujantis, smulkiąją motoriką lavinantis užsiėmimas. Edukacijos tikslas – panaudojant tapybos techniką įvairiais motyvais išdekoruoti pasirinktą akmenuką ir ribotame plote perteikti savo idėjas. Užsiėmimo pradžioje trumpai susipažindinama su būsima veikla, parodomi pavyzdžiai ir papasakojama apie tapybą bei pagrindinius dekoravimo principus. Vėliau moksleiviai akriliniais dažais tapo ant pasirinktų akmenukų. Užsiėmimo pabaigoje bendrai su darbo grupe aptariama, kaip sekėsi, kas norėta atvaizduoti ir kaip pavyko darbelis. Ši edukacija veikia kaip tam tikra kūrybinė meditacija – vaikai turi susikaupti į vieną objektą, sutelkti dėmesį ir kiek galima kūrybiškiau išnaudoti turimą plotą. Edukacijos metu vykdoma veikla ne tik ugdo moksleivių kūrybiškumą, suteikia progą išlaisvinti emocijas, bet ir teikia estetinį malonumą. Be to, užsiėmimo dalyviai gauna ir praktinės naudos – su savimi išsineša pačių rankomis išdekoruotą akmenėlį, kurį gali panaudoti kaip dekoraciją, talismaną ar netgi įteikti kaip dovaną.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti