Veprių kraterio lobiai ir atradimai

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 12 EUR
Renginio trukmė: 300 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 60
Organizatorius
Skautų slėnis
info@skautuslenis.lt
+370 663 64451
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Sukiniai Rojaus Sodų g. 1
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu dėl galimybės suderinti kitą Jums patogesnį laiką individualiai. ! Praktinė edukacija vyksta lauko sąlygomis gamtoje. !
Aprašymas

Kultūros paso programai pristatome jau 5 metus vykstančią skautišką edukacinę programą, kviečiančią per interaktyvų dalyvavimą susipažinti su didžiausio meteorito kraterio Lietuvoje teritorija ir jį supančiais kultūriniais ir istoriniais objektais: Sukinių piliakalniu, Žuvintės šaltiniu. Tai aktyvi, visos dienos 8 km programa gamtoje, paremta skautiškais metodais ir vertybėmis. Žygio metu ieškosime kraterio deimantų, orientuosimės pagal koduotas žinutes, ieškosime paslėbtų lobių, su skautų instruktoriais mokysimės gaminti maistą lauko sąlygomis kaip tai darė mūsų protėviai. Klasės komandinis darbas ir dvasia, strateginis ir kritinis mąstymas ir nauji įgūdžiai užpildyti istorijomis ir įdomių gamtos objektų pažinimu. Skautiškas pažintinis žygis - išbandymas ir iššūkis klasės komandai. Programos tikslas - vadovaujantis skautiškais metodais ir vertybėmis susipažinti su kultūros paveldo ir istorinėmis vietomis Ukmergės rajone bei įgyti gyvenime praversiančių įgūdžių. Programos priemonės ir struktūra. Tai 5 valandų programa vykstanti 8km ruože. Išnaudosime visas gamtos erdves: Skautų slėnio infrastruktūrą, Šventosios upę, miškus, istorinius ir kultūrinius objektus bei informaciją apie juos. Dalyviai, su skautų instruktorių pagalba, gaminsis maistą lauko sąlygomis (mokysis pasiruošti laužo vietą, uždegti laužą be degtukų, pasigaminti trikojį ir įgyti maisto gaminimo lauko sąlygomis įgūdžių). Edukacinė programa visada adaptuojama pagal amžiaus grupės amžių, patyrimą ir norimą sudėtingumo lygį bei kitus pageidavimus, tai iš anksto suderinus su Skautų slėniu. Programos priemonės: žemėlapiai, žygio ir išgyvenimo gamtoje priemonės: puodai, virvės, ugnies skeltuvai, pirmos pagalbos paketai, racijos ir kt. Programos metu sieksime ugdyti bendrąsias kompetencijas – savarankiškumą, smalsumą, gebėjimą dirbti grupėje, pasitikėjimo savimi įgūdžius, būtiniausius savarankiško gyvenimo įgūdžius. Ar tavo komanda yra pasiruošusi pasinerti į naują patirtį ir kraterio deimantų paiešką?

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti