Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Sukuosi ratu su paukščiais kartu

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
VšĮ "Paslaugos gamtai"
paslaugosgamtai@gmail.com
+370 639 51319
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Žaliųjų Ežerų g. 53
Aprašymas

Daugumos mūsų pažintis su sparnuočiais prasideda mokykloje per pasaulio pažinimo, gamtos ir biologijos pamokas. Miške, parke arba pievoje pirmiausia aptinkame ne patį paukštį, o išgirstame jo kontaktinį balsą, pavojaus signalą, teritorijos žymėjimo giesmes ir tik tada, jeigu sustojame kelioms minutėms, galime pamatyti – atpažinti rūšį, bet retas kuris atkreipiame dėmesį į tai. Ši edukacija skirta supažindinti mokinius su gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis pasitelkiant gyvąją gamtą. Programa bus įgyvendinama atsižvelgiant į vaikų amžių, jeigu susidomėjusieji bus pradinukai, įgyvendindami programą pateiksime tik abstrakčius pavadinimus, tokius kaip zylė, gulbė, antis, o vyresnieji susipažins plačiau gebės atskirti didžiąją zylę nuo mėlynosios, didįjį margajį genį nuo juodosios meletos ir t.t Teorinės žinios bus derinamos su patyrimu, mokiniai užsiims praktinėmis užduotimis, kurios lavins jų vaizduotę ir sužadins kūrybiškumą. "Sukuosi ratu su paukščiais kartu" - tai meniškas užsiėmimas, praktinėje užduotyje mokiniai gamins inkilus paukščiams, reikalingomis medžiagomis bus pasirūpinta iš anksto. Pagaminti inkilai bus puošiami vaikų piešiniais. Gyvas bendravimas tarp lektoriaus ir mokinių yra viena svarbiausių sąlygų, padedančių mokiniui sėkmingai perimti programoje numatytą informaciją.Skatininant nenutrūkstamą edukacijos ryšį inkilus mokiniams padovanosime, įpareigodami iškelti savo artimoje aplinkoje ir nuolat rūpintis. Šios edukacijos lektorė - žinoma ornitologė Ingrida Meškinytė.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti