Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Edukacija „Aktorinis meistriškumas“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Alytaus miesto teatras
administratore@alytausteatras.lt
+370 626 40082
Paslaugų teikėjo pastaba: Kalendoriuje nerandate Jums tinkamos datos, būsime dėkingi, jei prieš rezervuojant susisieksite su mumis telefonu +370 626 40082 arba el.paštu administratore@alytausteatras.lt, kad galėtume abipusiai suderinti patogų edukacinės programos laiką.
Aprašymas

Edukacijos metu mokiniai supažindinami su aktoriaus meistryste. Aktorius privalo būti jaurus aplinkai, ją stebėti, lavinti kūną ir balsą. Aktorinis meistriškumas - nuolatinis savojo Aš tobulinimas, nepataikaujant sau ir nenuolaidžiaujant. Paaugliai kartu su režisiere atlikdami pratimus pajunta, kad aktoriaus meistriškumas vis tik nėra tokia lengva specialybė, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Paaugliai pamato ir kitą pusę, teatras - nuolatinė ir nesibaigianti žaidimų aikštelė, kurioje žaidžia aktoriai nepaisant, kiek jiems metų. Šioje aikštelėje žaisti be taisyklių neįmanoma. Šioje aikštelėje žaisti nenorint tobulėti,- taip pat. Bet jeigu išties norima, tuomet galima stipriai išlavinti jausminę amplitudę, reakciją, dėmesingumą, gebėjimą susikoncentruoti, partneriauti, stebėti aplinką ir svarbiausia žinia: neimituoti vaidybos.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti