Rištinių lėlių dirbtuvės

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 26
Organizatorius
Ukmergės kultūros centras
taukultura@gmail.com
+370 646 90776
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Taujėnai Mūšos g. 3
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis telefonu tel. 864690776. Galime atvykti į Ukmergės miesto mokyklas.
Aprašymas

Ar gali vaikui būti kas nors mielesnio ir šiltesnio už paties pasigamintą žaislą? Edukacijos "Rištinių lėlių dirbtuvės" metu dalyviai bus supažindinami su rištinių lėlių istorija bei gamybos būdais. Vaikai ne tik pamatys skirtingų tematikų lėles, bet ir patys savo rankomis, naudodami tiek naujas medžiagas, tiek antrines žaliavas, seniausiu ir lengviausiu - rišimo būdu pasigamins po lėlę. Pagal poreikį vaikai turės galimybę susipažinti su smulkiąja lietuvių tautosaka - mįslėmis, pasakojimais ar pasižaisti Taujėnų kultūros namuose. Edukacija siekiama suteikti moksleiviams žinių ir įgūdžių patiems išmokti pasigaminti žaislą, pažadinti domėjimąsi senaisiais amatais ir taip turiningai bei prasmingai išnaudoti savo laisvalaikį, ugdytis saviraišką ir kūrybiškumą bei didžiuotis Lietuvos etnine kultūra.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti