Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje

Biografinės improvizacijos „Lietaus žemė“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 8-12
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 80 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 150
Organizatorius
Teatras Atviras ratas
giedre@atvirasratas.lt
+370 620 16566
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Šiltadaržio g. 6
Aprašymas

„Tie, kas neatsimena praeities klaidų, yra pasmerkti jas pakartoti.“ (George Santayana)
Spektaklis „Lietaus žemė“ - tai biografinės improvizacijos, kurios remiasi rate sėdinčių žmonių gyvenimo istorijomis. Tarpukario ir pokario įvykių siejamų žmonių gyvenimo istorijas, kurios palietė kiekvieną iš jų asmeniškai, teatro laboratorijos aktoriai perteikia „Atviro rato“ kūrybiniu principu.
Spektaklyje nesiekiama tiksliai dokumentiškai atkurti tuo laikotarpiu gyvenusių asmenų biografijų – aktoriai ieško būdų, kaip tuos žmones prakalbinti čia ir dabar. Teatrine kalba. Per save apie kitus. Apie praeitį gyvenant šiandiena, bet galvojant apie ateitį.
„Lietaus žemėje” plėtojamos Lietuvos tarpukario laikmečio realijos, sekant kelių šeimų džiaugsmus ir tragedijas: vaikystė kaime, draugystės išdaigos, pirmoji meilė šokiuose, branda besikaupiant Antrojo pasaulinio karo audrai, tragiški likimai partizanų kovose ir trėmimuose. Nors kiekvienas mūsų dar mokyklos suole skaitėme apie šio laikotarpio kultūrą ir kasdienybę, „Atviras ratas” priverčia į tarpukarį ir po jo sekusį laikotarpį pažiūrėti visiškai kitaip – ne kaip į datų ar faktų sąrašą, bet kaip į tikrų žmonių tikras gyvenimo istorijas; žmonių, kurių jausmai ir svajonės ne itin skyrėsi nuo mūsų. (Eimantė Liubertaitė / Teatrai.lt)
Režisierius: Aidas Giniotis
Vaidina: Ieva Stundžytė, Jonas Šarkus, Justas Tertelis, Giedrius Kiela, Benita Vasauskaitė, Judita Urnikytė, Jurgis Marčėnas, Justina Smieliauskaitė/Vesta Šumilovaitė
Scenovaizdžio autorius: Aidas Giniotis
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Ramunė Skrebūnaitė

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti