Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Kiaušinių marginimas Pakiršinio dvare

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 50
Organizatorius
Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras
pakirsiniodvaras@gmail.com
+370 612 82754
Renginio adresai:
  • Radviliškio r. sav. Pakiršinys Parko g. 8
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis bei laikais, nei numatyta kalendoriuje, prašome susisiekti atskirai- papildysime tvarkaraštį.
Aprašymas

„Kiaušinių marginimo“ edukacinė programa įgyvendinama siekiant supažindinti mokinius su šv. Velykų papročiais ir tradicinėmis margučių marginimo technikomis. Tikimasi, kad programos dalyviai praplės jau turimas žinias ir įgūdžius arba įgis naujų ir pritaikys juos švęsdami šv. Velykas, į šventinį pasiruošimą įtrauks šeimos narius, savo patirtį skleis aplinkiniams. Unikalių šv. Velykų tradicijų ir papročių puoselėjimas skatina mokinių kultūrinio identiteto formavimąsi. Praktinės užduoties metu vašku numargintus margučius mokiniai išsineša su savimi.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti