Žongliravimo pamokos. Pamatyk, pabandyk, žongliruok

Renginio informacija
Kategorijos: Cirkas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 70 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 50
Organizatorius
Žongliravimo menas
new.vilnius.circus@gmail.com
+370 670 31443
Paslaugų teikėjo pastaba: Žongliravimo pamokos gali vykti bet kuriuo laiku. Nuo 8:00 iki 20:00. Dėl papildomų laikų skambinkit ir susitarsim. Tada sutartą laiką pridėsiu į kalendorių ir galėsite rezervuoti.
Aprašymas

Žongliravimo pamokos, dirbtuvės. Pamatyk, pabandyk, išmok, žongliruok Atvyksiu su pilnais lagaminais įvairių skirtingų žongliravimo instrumentų. Siūlau Jums patiems įsitikinti, kad žongliruoti galite ir Jūs - reikia tik šiek tiek laiko, noro bei praktikos. Patys pažiūrėję trumpą žongliravimo etiudą , pabandysite, pasimokysime ir pažongliruosime. Žongliravimas yra naudingas jaunam žmogui! Visi pabandę „užsikabina“ ir smagiai leidžia laiką. Su jaunesniais pamokėlės metu mokysimės mėtyti vieną, dvi skareles, pabandysime ir tris. O su vyresniais pasimokysime mėtyti kamuoliukus. Su mažesnėm grupėm vyksta „diabolo“ pamokos, o su didesnėmis gaminamės žongliravimo kamuoliukus patys. Truputi pasimokę visi gaus kūrybinę užduotėlę. Vienu metu mokytis žongliruoti gali iki 100 žmonių. O pamokos pabaigoje žonglierius kvies visus į jau tradicišką fotosesiją, kai mesime skareles ar kamuoliukus į viršų visi kartu. Pritaikoma įvairaus amžiaus bei dydžio grupėms, gali būti vedama lietuvių,anglų, rusų, kalbomis.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti