Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Edukacija Plunksnos galia

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ "ZOOPARK.LT"
ekskursija@zoopark.lt
+370 631 22223
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacinė programa vyksta lietuvių kalba. Pageidaujantiems anglų, rusų arba lenkų kalbos prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Už papildomą mokestį galima pamaitinti triušiukus arba papūgėles (vieno maistelio kaina 2 eur).
Aprašymas

Edukacijos metu dalyviai gaus daug įdomios informacijos apie zoologijos sode bei įvairiose pasaulio vietose gyvenančius paukščius ir jiems būdingas plunksnas. Kodėl rašymui senovėje buvo pasitelkiama būtent žąsies plunksna? Kodėl paukščių kaulai tuščiaviduriai? Kodėl gresia kai kurių paukščių išnykimas? Kaip padėti paukščiams ir ką daryti su rastomis plunksnomis? Į šiuos, bei kitus, mokinių užduodamus klausimus atsakymus gaus kiekvienas, apsilankęs edukaciniame užsiėmime. Edukacijos pabaigoje dalyviai turės galimybę pamatyti, paliesti, patyrinėti įvairias paukščių plunksnas, jas lyginti tarpusavyje (spalvos, dydžiai, formos), bei diskutuoti, kaip ir kur su plunksnomis susiduriame mes, kaip jas naudojo seneliai, proproseneliai. Siekiant lavinti kūrybinį mąstymą, mokiniai panaudos paukščiams iškritusias ir jau nebereikalingas plunksnas, sukurdami paukščio paveikslą ir taip suteikdami plunksnoms naują "gyvybę".

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti