Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje

Cirko edukacija su kultūrine programa

Renginio informacija
Kategorijos: Cirkas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 80 min.
Plačiau: www.cirkas.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 80
Organizatorius
Baltijos cirkas
vaieva@yahoo.com
+370 670 16445
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Drobės g. 31
Paslaugų teikėjo pastaba: Galimas lankstus edukacijos bei kultūrinės programos laiko pasirinkimas - kviečiame teirautis cirko koordinatorės telefonu 867016445. Birželio 20-30 dienomis kviečiame į Cirko edukacijas Kilnojamame cirke, kuris įsikurs Panevėžyje, Kranto g. 28 (prie KC "Panevėžio bendruomenių rūmai").
Aprašymas

Cirko edukacija - įvairaus amžiaus žmones praturtinanti veikla. Įvairių klasių mokiniams siūloma trijų dalių edukacija. Pirmoji dalis: ekskursija klounų ir cirko muziejuje, pasakojant apie lietuviškojo cirko didingą istoriją bei iškilius Lietuvos cirko artistus - praeities grandus bei šiuolaikinio cirko žvaigždes. Vaizdo įrašo peržiūra "Cirkas kaip pasaulinio žmonijos kultūros ir meno paveldo dalis". Antroji edukacijos dalis - Kauno cirko meno akademijos auklėtinių pasirodymas, pristatant cirko žanrų įvairovę - žongliravimą, ekvilibristiką, gimnastiką, magiją ir klounadą, ekscentrika. Ir trečioji - moksleivių interaktyvi edukacija scenoje su cirko įranga ir rekvizitu, prižiūrint edukatoriams, pasakojant, kaip koks triukas atliekamas ir leidžiant pasibandyti patiems, kurti bei improvizuoti savarankiškai. Kaip smagi paskutinė nata - balionų lankstymo pamokėlė, išsinešant sulankstytus balionus su savimi. Vyresnių klasių moksleiviams siūloma pasibandyti grimo magiją, pasakojamos grimo kaukių (personažų) reikšmės. Edukacijos metu diskutuojama ir pasakojama plačiau, jei tik vaikai domisi ir nori žinot. Autentiškoje cirko aplinkoje vykstantys renginys suteikia nepaprastą magišką atmosferą, skatinančią sleistis kūrybiniam vaikų potencialui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Kultūros paso sistema pradės veikti sausio pabaigoje
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti