Kultūros paso renginiai atšaukiami visam karantino laikotarpiui

„Graužikai: kenkėjai ar geriausi draugai?“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
VšĮ "ZOOPARK.LT"
ekskursija@zoopark.lt
+370 611 66656
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacinė programa vyksta lietuvių kalba. Pageidaujantiems anglų, rusų arba lenkų kalbos prašome susisiekti nurodytais kontaktais.
Aprašymas

Edukacijos metu dalyviai sužinos, kuo ypatingi graužikai: nuo mažųjų Afrikinių pelyčių, iki didžiausių graužikų pasaulyje – kapibarų. ZOOPARK zoologijos sode taip pat gausu ir įvairios kitos faunos, todėl dalyviai tuo pačiu mokomi atrasti graužikų ir kitų gyvūnų skirtumus bei panašumus. Ar gali graužikas klausyti, suprasti ir vykdyti žmogaus komandas, o pelytė būti geru žmogaus draugu? Kas bendra tarp Rūtos Meilutytės ir didžiausio graužiko pasaulyje? Ką reikia daryti, kad visą gyvenimą augantys graužikų dantys nebūtų per dideli? Ar gerai savijautai turi įtakos buvimas šalia graužikų? Kodėl būtent jie padeda surasti vaistus nuo baisiausių pasaulio ligų? Kuo panašūs pelė ir žmogus, degu ir driežas? Kaip graužikus lietuvių liaudis „įpynė“ į žaidimus, mįsles ir skaičiuotes? Į šiuos ir kitus klausimus ne tik sužinosite atsakymus, bet ir stebėsite kapibarų dresūros treniruotę, piešite, tapysite ar lipdysite labiausiai patikusį ZOOPARK graužiką. Ekskursija ir edukacija po Vilniaus zoologijos sodą ZOOPARK kiekvieną kartą vis kitokia, kadangi lankytojai patiria vis naujas ir netikėtas emocijas – veiklos vykdomos pasitelkiant gyvūnus, kurie kaip ir žmonės turi savitą emocinį intelektą, nuotaikas ir charakterį. Visa tai leidžia kiekvieną edukaciją paversti skirtinga ir unikalia. Edukacinio užsiėmimo metu lavinamas dalyvių pastabumas, gebėjimas įžvelgti panašumus ir skirtumus, mokoma kritiškai mąstyti, ugdoma kantrybė stebint dresūros užsiėmimą. Lavinama vaizduotė, kūrybinis mąstymas ir kūrybiniai gebėjimai, pasitelkiant saviraiškos laisvę – iš pateiktų priemonių vaikai pieš, tapys, lipdys ar klijuos labiausiai patikusį graužiką. Taip pat prisimins ar sužinos lietuvių liaudies žaidimus, mįsles ir skaičiuotes, kuriose minimi graužikai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti