Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Netradicinių lėlių kūrimas pagal literatūrinius kūrinius

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Literatūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.smsvb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 15
Organizatorius
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka
romualda.dovydaitiene@smsvb.lt
8 41 545013
Renginio adresai:
  • Šiaulių m. sav. Šiauliai Spindulio g. 5
Aprašymas

Edukacijos tikslas – skatinti vaikų skaitymo motyvaciją ir laisvalaikio užimtumą supažindinant su netradicinių lėlių kūrimo technikomis. Savo įspūdžius, jausmus apie perskaitytą (savo pasirinkimu ar rekomendavus bibliotekininkui) knygą mokiniai išreikš per kūrybą: iš įvairių medžiagų (įvairių audinių, vielos, siūlų, sagų, medinių šaukštų, popieriaus ir pan.) bus kuriamos netradicinės lėlės-knygų personažai, kurie vėliau bus panaudojami kilnojamam lėlių teatrui. Mokiniai su pasigaminta lėlyte dalyvaus pasakų inscenizavimo vaidinimuose.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti