Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Knygų skirtukų kūrimo edukacija

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Literatūra
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.ukmergesvb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 16 - 32
Organizatorius
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka
kristinadaruliene@gmail.com
+370 678 38881
Aprašymas

„Knygų skirtukų kūrimo“ edukacijoje vaikai susipažins su knygų skaitymo kultūra, knygų atsiradimo istorija ir raida, patys išmoks susikurti nuotaikingą knygų skirtuką pasirinktomis meninės išraiškos priemonėmis. Jie galės apžiūrinėti surinktą knygų skirtukų kolekciją bei surasti savo estetinę formą savo mažam knygos draugui. Edukacijoje vaikai susipažins ne tik su naujausio dizaino knygomis bei ir mokės atskirti piešinį nuo antspaudo ar tapybos kūrinio, susipažins su įvairiais meniniais stiliais nuo fotorealizmo iki pop-arto, pop-up‘o, siurrealizmo ir kt. Išeidami iš edukacijos kiekvienas parsineš namo po išskirtinį vienetinį savo mini meno objektėlį, kuriuo galės ilgai džiaugtis skaitydami knygas. Po edukacijos vaikams yra rengiama ekskursija po biblioteką ir supažindinama su knygų buveinėmis bei pagrindinėmis knygų naudojimo taisyklėmis; žaidžiame interaktyvų žaidimą „Knygų ligoninė“.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti