Šiuo metu vyksta Kultūros paso sistemos atnaujinimo darbai. Kai sistema pradės veikti, informuosime elektroniniu paštu.

Kūrybiniai literatūros tekstų skaitymo ir aktualizavimo užsiėmimai „Vaikų žemė“

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Performansas (tarpdisciplininis menas)
Skirta klasėms: 5-9
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Plačiau: www.mtc.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Mokyklų tobulinimo centras
sigita@vaikuzeme.lt
+370 693 98586
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Vilniaus g. 39
Paslaugų teikėjo pastaba: Skaitymų temos: 5 kl. Lietuvių autorių poezija apie miestus 5 - 6 kl. Vytautė Žilinskaitė "Robotas ir Peteliškė" 5 - 6 kl. Lietuvių laiudies pasakos "Paprastos pasakos - nepaprastos istorijos"
Aprašymas

Pusantros valandos trunkančių kūrybinių skaitymų – dirbtuvių metu alternatyviais būdais skaitysime literatūros kūrinius, susipažinsime ir praktiškai pritaikysime jų analizavimo bei vertinimo metodus, kurie skatins ir padės suvokti perskaityto kūrinio turinį, ugdyti kritinį mąstymą, atskleisti kūrybiškumą. Pirmoji užsiėmimo dalis skirta skaitymui – susipažinimui su literatūros kūriniu, jo forma, žanru ir turiniu. Tai padaryti padės skaitymą vedantis profesionalus aktorius ir jam talkinantys kitų sričių menininkai – iliustratorius, muzikantas. Antrosios užsiėmimo dalies - praktinių dirbtuvių - metu gilinsimės į perskaityto kūrinio turinį, kurdami netikėtus su juo susijusius projektus. Kadangi užsiėmimų metu bus skaitomi literatūros kūriniai, įtraukti į lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąją programą, mokiniams ir mokytojams šie skaitymai gali tapti alternatyviomis literatūros pamokomis. Daugiau informacijos apie kūrybinius skaitymus rasite apsilankę organizatorių puslapyje www.mtc.lt

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti