Roko opera Priesaika

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 40
Organizatorius
VšĮ "Liudo Mikalausko koncertai"
valdusas@gmail.com
+370 614 03141
Renginio adresai:
 • Palangos m. sav. Palanga Vytauto g. 43
 • Jonavos r. sav. Jonava Žeimių g. 15
 • Plungės r. sav. Plungė Dariaus ir Girėno g. 7
 • Kauno m. sav. Kaunas Kovo 11-osios g. 26
 • Alytaus m. sav. Alytus Pramonės g. 1a
 • Marijampolės sav. Marijampolė Vilkaviškio g. 2
 • Mažeikių r. sav. Mažeikiai Naftininkų g. 11
 • Panevėžio m. sav. Panevėžys Kranto g. 28
 • Šiaulių m. sav. Šiauliai Tilžės g. 140
 • Ukmergės r. sav. Ukmergė Kauno g. 8
 • Utenos r. sav. Utena Aušros g. 49
 • Birštono sav. Birštonas Jaunimo g. 4
Paslaugų teikėjo pastaba: Labai prašome dalintis šia informacija su visais pažįstamais ir kaimyninių mokyklų pedagogais. Bilietų kaina - specialiai moksleiviams, todėl būtina surinkti pilną salę! Kūrinys priimtinas ir suprantamas moksleiviams nuo 5 kl. iki 12 kl. (tik paraiškoje nurodyta nuo 7kl.).
Aprašymas

Roko opera „PRIESAIKA“ ( premjera 2018m.) Dalyvauja: Patriotinio roko grupė „Thundertale“ Liudas Mikalauskas (bosas) Egidijus Bavikinas (tenoras) Sandra Lebrikaitė (sopranas) Kompozitoriai: Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius Libreto autoriai: Gediminas Jankus ir Nerijus Petrokas Scenarijaus autorius ir režisierius: Nerijus Petrokas Scenografas: Sergėjus Bocullo Garso operatorius: Andrius Murauskas Šviesų dailininkas: Darius Niaura Vykdantysis prodiuseris – Valdas Andriuškevičius Projektą vykdo VŠĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ Roko opera „Priesaika“ – tai naujas patriotizmo gūsis Lietuvos muzikos padangėje, bendram kūrybiniam darbui apjungiantis ir roko muzikantus, ir garsius operos solistus. Ši istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad galėtų kovoti už tai kas brangiausia. Jie taip pat mylėjo, juokėsi, buvo kupini vilties, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui, bet nuo visų kitų skyrėsi tuo, kad turėjo savo gyvenime ypatingai kilnų tikslą, už kurį turime būti dėkingi kiekvienas. Apie ką Jie kalbėdavo?.. Ką mylėdavo?.. Ar tikėjo savo pergale?.. Ar bijojo mirties?.. Ar duota priesaika Jiems reiškė tai, dėl ko buvo verta paaukoti gyvybę?.. Tai gali atsakyti tik likę Jų pačių prisiminimai, kurių pagrindu ir buvo sukurta roko opera „Priesaika“. Tai kūrinys apie tikrus žmones, tikrus Jų gyvenimų likimus, apie tai kas dovanojo mums laisvą ir nepriklausomą Tėvynę. Mokytojas, kunigas, studentas, ryšininkė – šie personažai iš naujo leis pažinti Partizanus, kurie širdyse karštai tikėjo, jog Jų kova nebus veltui. Šiam projektui specialiai sukurta originali muzika ir dainos, atliekamos gyvai, pritariant roko grupei. Libreto autorius – 1991 m. LR Seimo gynėjas, Savanoris, teatro kritikas ir eseistas, daugelio istorinių pjesių ir apsakymų, recenzijų autorius – Gediminas Jankus. Libretas sukurtas remiantis realiai gyvenusių ir už Lietuvos laisvę partizanų gretose kovojusių: Juozo Jakavonio – Tigro, Justino Lelešiaus

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti